Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas  

Go Back   Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas > Mityba, Maisto Papildai, Anaboliniai Steroidai, Dietos > Maisto papildai

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-01-2010, 12:52 AM   #1
rozetka
Naujokas

rozetka's Avatar

rozetka is on a distinguished road
Default bendras lavinimas

Sveiki,nesupykit,kad sukūriau naują temą.

Noriu paklausti iš jūsų ką darytumėte mano vietoje.

Sportavau prieš metus,mano svoris buvo 53kg,ūgis apie 170cm(nelankius treniruotės)
Sportavau 1mėn,tai nepajutau jokio skirtumo. Palankęs dar 4-5mėn,priaugau iki 60kg svorio ir išsilavinau daugiau jėgos,ištvermės(Sportavau švariai be papildų).
Lankiau lankiau treniruotes ir pajutau,kad kažkaip nebėra jokios naudos,rezultatų.
Skaičiau forumus kaip priaugti masės be papildų,dariau taip kaip rašė..valgiau maistą turintį daug man naudingų medžiagų,bet visvien kaip neaugo masė,taip neaugo..Gal skaitot ir galvojat,kad nesistengiau,bet iš tiesų,tai variau kaip arklys,bent jau mano manymu,salėj prasėdėdavau nuo 2 iki 4 valandų per dieną. Dariau 3dienų programą. 3dienas einu,1ilsiuosi. Tai va kaip ir norėčiau jūsų paklausti ką man reikia daryti,kad galėčiau pilnavertiškai sportuoti,nejausdamas žiauraus išsekimo? Taip pat domina ką galėčiau vartoti,kad užsiauginčiau masę,kokius papildus vartoti(išskyrus anabolinius/steroidinius? Nes tarp papildų esu žalias kaip sakant ,tačiau noriu juos pradėti vartoti,nes noriu tapti dideliu monstru. P.S Man 16metų,svoris apie 65kg,ūgis 180cm =) Ačiū,kad perskaitėt,tikiuosi sulaukti iš jūsų pagalbos.

rozetka is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010, 01:08 AM   #2
Paradox
Narys

Paradox's Avatar

Paradox is on a distinguished road

Mano manymu overtraining, 2-4 h per diena yra tikrai per daug jeigu vien su treniruokliais, manau optimaliausia butu iki 1.5h susisukt, nes tu persitreniruoji ir is to naudos jokios nera del to ir atsiranda issekimas, ir dar 3 dienos sporto 1 poilsio irgi kazkaip daugoka, tai gaunasi kad vos ne 6 dienas i savaite. Raumenys auga ne tada kaip sportuoji, bet tada kai ilsiesi. Ir dar negalvok kad mase visada augs tolygiai, pradzioj sporto dazniausiai buna kad staigiai priaugi kazkiek, o paskui jau jinai taip greit neauga reik pastangu ir darbo.
O del papildu tai gaineris, creatinas.

Paradox is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010, 03:07 AM   #3
TaroKong
Moderator

TaroKong is an unknown quantity at this point

Pradek sporuoti 3 dienas per SAVAITE. Ir kiekviena diena saleje buk iki valandos laiko. Cia pradziai.

TaroKong is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010, 06:13 AM   #4
sirva87
Patyręs Senbūvis

sirva87's Avatar

sirva87 is on a distinguished road

Ka sake Taro + parasyk savo mityba nes ant tokio svorio/ugio kaip tavo neimanoma kad neaugtu mase, paprasciausiai nedavalgai.

sirva87 is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010, 09:54 AM   #5
PK51
Forumo Vilkas

PK51's Avatar

PK51 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to PK51

Quote:
Originally Posted by sirva87 View Post
Ka sake Taro + parasyk savo mityba nes ant tokio svorio/ugio kaip tavo neimanoma kad neaugtu mase, paprasciausiai nedavalgai.
net rydamas tonom nepriaugsi raumeno, kai salej triniesi 4 valandas

Old 02-01-2010, 10:51 AM   #6
KARL
Forumo Senolis

KARL is on a distinguished road
Arrow

Quote:
Originally Posted by rozetka View Post
Sveiki,nesupykit,kad sukūriau naują temą.

Noriu paklausti iš jūsų ką darytumėte mano vietoje.

Sportavau prieš metus,mano svoris buvo 53kg,ūgis apie 170cm(nelankius treniruotės)
Sportavau 1mėn,tai nepajutau jokio skirtumo. Palankęs dar 4-5mėn,priaugau iki 60kg svorio ir išsilavinau daugiau jėgos,ištvermės(Sportavau švariai be papildų).
Lankiau lankiau treniruotes ir pajutau,kad kažkaip nebėra jokios naudos,rezultatų.
Skaičiau forumus kaip priaugti masės be papildų,dariau taip kaip rašė..valgiau maistą turintį daug man naudingų medžiagų,bet visvien kaip neaugo masė,taip neaugo..Gal skaitot ir galvojat,kad nesistengiau,bet iš tiesų,tai variau kaip arklys,bent jau mano manymu,salėj prasėdėdavau nuo 2 iki 4 valandų per dieną. Dariau 3dienų programą. 3dienas einu,1ilsiuosi. Tai va kaip ir norėčiau jūsų paklausti ką man reikia daryti,kad galėčiau pilnavertiškai sportuoti,nejausdamas žiauraus išsekimo? Taip pat domina ką galėčiau vartoti,kad užsiauginčiau masę,kokius papildus vartoti(išskyrus anabolinius/steroidinius? Nes tarp papildų esu žalias kaip sakant ,tačiau noriu juos pradėti vartoti,nes noriu tapti dideliu monstru. P.S Man 16metų,svoris apie 65kg,ūgis 180cm =) Ačiū,kad perskaitėt,tikiuosi sulaukti iš jūsų pagalbos.
sportuok 3 kart i sav. po 1-1,5 val. susidaryk mitybos plana koki tau reikia valgyti kad augtu mase , skaiciuokles internete. ir NESKUBEK tiek esti tiek beproto sportuoti. daug miegok valgyk ir sportuok masei su baze ir SKAITYK FORUMA cia daugybe tokiu kaip tu jau rashe. Is papildu nusipirk proteino gerk tarp valgiu ir iskart po treniruotes. naudinga- pasiimk multiku, zuvu tauku.

KARL is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010, 02:07 PM   #7
rozetka
Naujokas

rozetka's Avatar

Ačiū už pagalbą Kaip tik šiandien pradėsiu vėl eiti į salę,tai pažiūrėsiu koks likau,ar neišnyko visiškai jėgos. Kaip tik gal dar treneris patars ką imti iš papildų masei auginti.

Old 02-01-2010, 02:17 PM   #8
rozetka
Naujokas

rozetka's Avatar

Dėl mano mitybos tai: Pusryčiams(07:30) visada renkuosi kažką tarp šių produktų: 1. 2-4 Sumuštiniai su sviestu ir dažniausiai "daktariška" dešra,2.Kiaušinienė 3. Virtos dešrelės,o jei labai laiko nėra,tai ką nors pasimu ant greituko..sūriu keletą ar bandelių. Pietums(12:00-13:00) dažniausiai valgau didelį vištienos kepsnį su bulvėmis ir salotomis,burokėlių arba kopūstų, o ant viršaus dar porą lėkščių sriubos.. Po pietų daug nevalgau,bet vistiek ką nors kaip salotų,sriubų užvalgau. Vakarienei(18:00-22:00) būna,kad pavalgau 1.košės perlinės ar bulvių,ar dar kokių grikių. 2. Mėsos,vištienos arba kiaulienos. O ant viršaus visada užgeriu jogurtą,pieno ar arbatos.

Old 02-01-2010, 02:30 PM   #9
OZ
Banned

OZ is an unknown quantity at this point

Viskas atvirksciai pas tave anglys (koses visokios) eina ryte ir pirmoj dienos pusej, sriuba valgoma pries kepsnius... pries miega liesos varskes pakeli sukapok...

OZ is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010, 05:46 PM   #10
Davaj
Senbūvis

Davaj's Avatar

Davaj is on a distinguished road

beto norint mases priaugt reik valgyt dazniau, t.y. kas kokias ~2.5 valandas ir nereikia kas kart prisivalgyt kad nepaeitum; cia gaunas jog tu pavalgai kokius 3kartus i diena, beto pusryciai ne kokie, jei sumustiniai (nu kiausiniene tai ok).

Davaj is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules