Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas  

Go Back   Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas > Mityba, Maisto Papildai, Anaboliniai Steroidai, Dietos > Anaboliniai steroidai

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-05-2017, 12:46 PM   #1
Skodas
Naujokas

Skodas is on a distinguished road
Default Metanas + Test E + Winstrol

Sveiki. Esu apsisprendes paragaut biski chemijos bet neapsisprendes iki galo kokios. Mano tikslas biskeli paspartint augimo progresa didelis buti nenoriu bet biski stambesnis nes ka bevalgyciau i kuna neina (greita apykaita). Esu susidares viena varianta ir idomi jusu nuomone skaitinejaus forumus buvau pastebejes kad neblogas kurselis butu su metan test e ir winstrol pagal sitokia schema:

1-4sav. Metanas / 30mg ed

1-12sav. Test E / 250mg 2x per sav. = 500mg/sav. (o gal uztektu ir 250mg/sav.?)

8-12sav. Winstrolis (oral) / 40mg ed

Viso butu steru ciklas 12 sav .po to po 2 sav pradeciau PCT su clomid:

15dienu / 100mg ir 30dienu / 50mg

Kurso metu tulzi varanciuosius , o po kurso kepenims. Ka manot apie visa sita? Skaiciau vienam forume labai reikia prijungti ir HCG bet jo sunku gaut o ir jo naudojimas nera labai aiskus man kaip manot gal butu galima apseit be jo? Bijau kad visam laikui nesupresuociau hurmonu ir kiausu gamybos..

O gal kas patartu trumpesni kursa su pvz test prop kokias 6-8sav kad nespetu susigadint naturalaus testo gamyba nes girdejau kad ilgi kursai labai kenkia kiausams kurie atsakingi uz naturaluji testosterona bei jo gamyba..

Skodas is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules