Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas  

Go Back   Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas > Mityba, Maisto Papildai, Anaboliniai Steroidai, Dietos > Maisto papildai

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-20-2014, 08:48 PM   #1
Novice
Naujokas

Novice is on a distinguished road
Arrow Novice klausymai.

Atsiprašau, kad rašau ne į bendrą tema kadangi ten atsakymo nesulauksiu ~258 puslapiai, vargu ar kas skaito viską.

Taigi sukūriau šia tema norėdamas, kad jus man padėtumėt šiek tiek su papildais, mityba ir panašiai. Kol kas noriu paklausti apie papildus.

Mano tikslas, priaugti raumenų masės, bei jėgos.

Paskaites foruma radau daug patarimų, tačiau šis man patiko labiausiai.

Quote:
Originally Posted by Leppard View Post
pabandyk nusipirkt proteino su kreatinu, gausi jegos daugiau, dides pakeliami svoriai ir rysiumi su tuo dides tavo raumenu mase...
Gal kas galėtu patarti patikrinta ir nebrangu proteiną ? Esu studentas, tad nelabai daug galiu skirti tam pinigų.

Radau "Universal Creatine 500g." Kaina 62 LT. Kaip supratau man jo užtektu 100 porcijų=100 dienų?

Tarkim paimčiau šita kreatiną ir koki patartumėm imti proteiną? Nes tos pačios firmos labai brangus, negalėčiau sau tiek leisti . Ar apskritai didelis skirtumas proteino atsižvelgiant į firmą? Taip pat mates forume, kad geras proteinas turi būti su >75% baltymų. Radau internete "Active Life Whey Protein (750 g.)" Kaina 50 LT. Jame yra 76% baltymu. Suprantu, kad kiekvienam skirtingas poveikis nuo tu pačių papildų, tačiau noriu sužinoti ar bent jau verta šita derini mėginti? Mano pasirinktu papildu suma mėnesiui ~100 LT. Kadangi jai teisingai supratau kreatino užtektu ilgiau nei mėnesiui, o proteino mažiau nei mėnesiui. Ką galite dar patarti? Bet kokia informacija butu svarbi. Kaip ir rašiau aukščiau kol kas klausiu tik apie papildus, o apie mityba norėsiu paklausti veliau

Novice is offline   Reply With Quote
Old 02-26-2014, 06:27 PM   #2
meiluzis
Dalyvis

meiluzis's Avatar

meiluzis is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to meiluzis

1.Rekomenduoju pirma dometis mityba - ji pagrindas siame sporte.
2.Su tiek papildu neverta terliotis. Pinigu taskymas. Geriau nusipirk vitaminu + mineralu. Kas liks skirk mitybai.
3.Valgyt reikia daug ir daznai. 6 kartus per diena butu puikus variantas.

Atmink, kad pagrindas yra maistas, didziaja daly maisto medziagu turi surinkti is maisto, o trukuma uzpildyt papildu.

Tags
creatine, keratinas, proteinas, proteine

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules