Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas  

Go Back   Kultūrizmas | fitnesas | diskusijų forumas > BodyBuilding.lt Bendras Forumas > Bendras

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-19-2007, 03:39 PM   #21
Tabu
Banned

Tabu is on a distinguished road

Susedant visi ir sprendziat, ar reikia Taboo banint uz jo nuopelnus, iskaudinus viena is moderatoriu, perskaiciau naujas taisykles, idomu ar ilgai zaisit, ir kas yra vulgarumas, pvz mano avatare esanti moteris ir vyras cia jau vulgaru ?
Siulyciau uzdraust ir anglu kalba, gali kiti nesuprast ka jiems sako, o gal izeidineja, taip pat rusiskus posakius, vienu zodziu, isijungt lietuviskas raides, nenaudot trumpiniu, nevogt straipsniu is kitu puslapiu, nes tai yra autoriniu teisiu pazeidimas, nevogt foto be fotografo ir modelio sutikimo, nereklamuot papildu, nenaudot pavadinimu nes tai pazeidzia mano kaip vartotojo teise rinktis, viena produktada liaubsinant, o apie kita net neuzsimenant, konkurencines salygos pazeidziamos, bauda atrodo 1000lt uz toki nusizengima..

Tabu is offline   Reply With Quote
Old 10-19-2007, 03:45 PM   #22
emexass
Forumo Vilkas

emexass's Avatar

emexass is an unknown quantity at this point
Send a message via Skype™ to emexass

tabu,
jei turi kiek proto, tai patylek, nekeles cia bangu..
visiems jau pabodo tavo shudo malimas

emexass is offline   Reply With Quote
Old 10-19-2007, 03:56 PM   #23
triumfass
Forumo Vilkas

triumfass is on a distinguished road

kaip jus mane galit banint jei kitam moderatoriui atrodys normalu mano teiginiai frazes ir tt,vyriausybej ir taip pat yra jei vienam nepatinka tai nereiskia kad istymas atsaukiamas ar nepatvirtininamas.forumas nera nuosavybe moderatoriu jus esat bent jau turit but sportinis pavyzdis mum mokyt sportiniu paslapciu o ne taip kad jei as sakau jum nepatinka jau banas,kodel taboo tada isbanino kodel trinama viskas kas pas vaiperi rasoma gal ten koks mokamas jo privatus forumas,vulgaru nemanau tvarka taip turi but,o ten vaikai man gali bet ka rasyt tas rasymas viena bet tegul pasako i akis viska kaas blogaj ka snepatinka ir tt,.zinoma netvarkos lab daug bet jus problemos ne ten ieskot
o emexas tu tylek aplamai bangininke kas tu cia toks kad mum kazka rasyt tyliai sedi ir viskas cia kitas opasaulis gali kieme draugam sakyt bet nemum supratai ka turejau omeny?

triumfass is offline   Reply With Quote
Old 10-19-2007, 03:57 PM   #24
Tabu
Banned

Quote:
Originally Posted by emexass View Post
tabu,
jei turi kiek proto, tai patylek, nekeles cia bangu..
visiems jau pabodo tavo shudo malimas
Reiksdamas mintis nenaudok keiksmazodziu, nes cia jau nusizengimas..

Kitas dalykas, reikia mastyti ko mums reikia ar intelektualiu pokalbiu apie prakaito nuvalyma/nenuvalyma padirbus ant suoliuko, ar gaut zinias is rusiu gyventoju, kurie dazniausiai viska praktiskai isbande, o ne prisiskaite straipsniu ir gyvena teorijomis ?

Kitas dalykas ar isvis galima diskutuot apie anabolinius steroidus, kuri cia yra viena populiariausiu temu? Visgi jie yra draudziami?

Tai dabar kiekvienam moderatoriui turiu atskirai rasyt klausdamas jo nuomones, su baime, kad uzbanins, nes kazhkam nepatiko mano nuomone ir issireiskimai ?

Dar klausimas moderatoriams administratoriams, istrynus accounta lieka visi postai ar as juos issinesu su savimi ?

Old 10-19-2007, 04:05 PM   #25
emexass
Forumo Vilkas

emexass's Avatar

emexass is an unknown quantity at this point
Send a message via Skype™ to emexass

Quote:
Originally Posted by Tabu View Post
Reiksdamas mintis nenaudok keiksmazodziu, nes cia jau nusizengimas..

Kitas dalykas, reikia mastyti ko mums reikia ar intelektualiu pokalbiu apie prakaito nuvalyma/nenuvalyma padirbus ant suoliuko, ar gaut zinias is rusiu gyventoju, kurie dazniausiai viska praktiskai isbande, o ne prisiskaite straipsniu ir gyvena teorijomis ?

Kitas dalykas ar isvis galima diskutuot apie anabolinius steroidus, kuri cia yra viena populiariausiu temu? Visgi jie yra draudziami?

Tai dabar kiekvienam moderatoriui turiu atskirai rasyt klausdamas jo nuomones, su baime, kad uzbanins, nes kazhkam nepatiko mano nuomone ir issireiskimai ?

Dar klausimas moderatoriams administratoriams, istrynus accounta lieka visi postai ar as juos issinesu su savimi ?
mano pavartotas issireiskimas nera keiksmazodis.. siulau atnaujinti lietuviu kalbos zinias

emexass is offline   Reply With Quote
Old 10-19-2007, 04:07 PM   #26
Regas
Moderator

Regas's Avatar

Regas is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to Regas

Quote:
Originally Posted by Tabu View Post
Susedant visi ir sprendziat, ar reikia Taboo banint uz jo nuopelnus, iskaudinus viena is moderatoriu, perskaiciau naujas taisykles, idomu ar ilgai zaisit, ir kas yra vulgarumas, pvz mano avatare esanti moteris ir vyras cia jau vulgaru ?
Siulyciau uzdraust ir anglu kalba, gali kiti nesuprast ka jiems sako, o gal izeidineja, taip pat rusiskus posakius, vienu zodziu, isijungt lietuviskas raides, nenaudot trumpiniu, nevogt straipsniu is kitu puslapiu, nes tai yra autoriniu teisiu pazeidimas, nevogt foto be fotografo ir modelio sutikimo, nereklamuot papildu, nenaudot pavadinimu nes tai pazeidzia mano kaip vartotojo teise rinktis, viena produktada liaubsinant, o apie kita net neuzsimenant, konkurencines salygos pazeidziamos, bauda atrodo 1000lt uz toki nusizengima..
aciu uz pasiulymus, bet mes gal patys nuspresim, kaip ir ka mums traktuoti, ka leisti ir ko neleisti. tavo pasirinkimas yra arba su tuo sutikti, arba nesutikti.

Old 10-19-2007, 04:10 PM   #27
vaiper
Užkietėjęs Senbūvis

vaiper's Avatar

vaiper is on a distinguished road

nu gi turiu ispazint nuodeme: kai registravausi jokiu taisykliu neskaiciau..
bet dabar istaisiau savo kalte ir perskaiciau..
ir ko cia toks nepasitenkinimas kilo tai nesuprantu... ar taip sunku nesikeikti? galu gale yra lietuviski keiksmazodziai (po galais ir t.t.)..prie kuriu net kalbininkai neprikibtu, ir viskas butu normoj..
tik va kartais labai viskas suasmeninama, o juk cia tera virtualus bendravimas.. kokie cia asmeniskumai gali but, net neikertu..

vaiper is offline   Reply With Quote
Old 10-19-2007, 04:11 PM   #28
Tabu
Banned

Quote:
Originally Posted by Regas View Post
aciu uz pasiulymus, bet mes gal patys nuspresim, kaip ir ka mums traktuoti, ka leisti ir ko neleisti. tavo pasirinkimas yra arba su tuo sutikti, arba nesutikti.
Tai noreciau suzinoti jusu pozicijas, siais klausimais, nes juk noriu zaist pagal taisykles, o kai taisyklese tiek spragu, galiu gaut raudona kortele ir tekt ieskotis nauju bendravimo plotu
Idomu butu suzinot stiuarto, mendelsono, extremass nuomone.

Old 10-19-2007, 04:30 PM   #29
Regas
Moderator

Regas's Avatar

nebijok uz kiekviena nusizengima is pradziu busi ispetas (jei avataras kazkam is moderatoriu maishys, gausi pranesima ji pasikeist). svarbiausia baigti malti shuda ir lysti i asmeniskumus.

Old 10-19-2007, 04:33 PM   #30
Regas
Moderator

Regas's Avatar

Quote:
Originally Posted by triumfass View Post
kaip jus mane galit banint jei kitam moderatoriui atrodys normalu mano teiginiai frazes ir tt,vyriausybej ir taip pat yra jei vienam nepatinka tai nereiskia kad istymas atsaukiamas ar nepatvirtininamas.forumas nera nuosavybe moderatoriu jus esat bent jau turit but sportinis pavyzdis mum mokyt sportiniu paslapciu o ne taip kad jei as sakau jum nepatinka jau banas,kodel taboo tada isbanino kodel trinama viskas kas pas vaiperi rasoma gal ten koks mokamas jo privatus forumas,vulgaru nemanau tvarka taip turi but,o ten vaikai man gali bet ka rasyt tas rasymas viena bet tegul pasako i akis viska kaas blogaj ka snepatinka ir tt,.zinoma netvarkos lab daug bet jus problemos ne ten ieskot
o emexas tu tylek aplamai bangininke kas tu cia toks kad mum kazka rasyt tyliai sedi ir viskas cia kitas opasaulis gali kieme draugam sakyt bet nemum supratai ka turejau omeny?
forumas yra THETMZ nuosavybe, kuris paskiria moderatorius. nebijok visi veiksmai yra derinami ir nesavivaliaujam, stengiames islikt zmoniski. jeigu jauciat kazkokia neteisybe, rasykit, snekesim, ziuresim kas ir kaip ir del ko.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules